Προηγούμενη σελίδα.

Σχολικό έτος 1999-2000

• Φύση και άνθρωπος.  Των μαθητών της Α! τάξης,  Σ. Κωμαίτη, Δ. Κατερίνη, Α. Καράλη, Σ.Κουταλέλλη.
  • Η Θάλασσα. Των μαθητών της Α! τάξης, Θανάση Δάρρα και Στρατή Κουταλέλλη.

• Τα Μανιτάρια. Των μαθητών της Α! τάξης, Μανόλη Σημαντηράκη, Στέλιου Τσόχατζη, Νίκης Ψωμά.
  • Οι σεισμοί. Των μαθητών της Α! τάξης Αντώνη Τατάκη, Ελένης Ψωμά, Γιάννη Μπίνα.
  • Τα Ναρκωτικά. Των μαθητών της Α! τάξης Αντώνη Παυλή, Ιωσήφ Μανιάτη, Νίκου Χονδρέλλη.
  • Το Περιβάλλον. Των μαθητών της Α! τάξης Μ. Μαζιώτη, Μ. Σκουλικάρη, Ι. Λαμπροπούλου, Ι. Πλωμαριτέλλη, Ε. Πανταζή.
 Σχολικό έτος 2000-2001
  • Ηφαίστεια.   Των μαθητών της Α! τάξης Στάμου Παναγ., Στεργίου Αποστ.,Τακτικού Αριστ.
  •  Μέγας Αλέξανδρος. Των μαθητριών της Α! τάξης Αναγνώστου Πελαγίας, Βουλά Αγλαϊας, Αραμπατζή Ευστρατίας.
  •  Στρατής Μυριβήλης. Των μαθητριών της Α! τάξης Πατσαρίση Γεωργίας, Τσιλοπούλου Ανδρομάχης, Κουτρή Μιχαέλας.
Σχολικό έτος 2001-2002
  • Ευρώ. Των μαθητών της Α! τάξης Α. Πατσελή, Γ. Παυλή.
  • Μουσικά όγανα. Των μαθητριών της Α! τάξης Χατζηκωνσταντίνου Πηνελόπης, Μαυραντώνη Μυρσίνης, Τσιτμηδέλλη Ασημένιας, Φιρλίγκου Μαρίας.
  • Ερεσός. Των μαθητριών της Α! τάξης Τζανέτου Ιωάννας, Τζαννέτου Χρυσής, Χαλκιάδη Εριφύλης.
Σχολικό έτος 2002-2003

Ιστορικό | Διδακτικό προσωπικό | Αρθρογραφία | Πειραματικό Βήμα